HİZMETLERİMİZ

Araç Yıkama

Oto Yıkama sektörü denildiğinde akla ilk gelen uygulama İç-Dış yıkama işlemi olmaktadır. Basit bir işlem gibi görünsede dikkat edilmesi gereken birçok faktörü bir arada barındıran bir iş olan oto yıkama işlemleri mutlaka bu işin eğitimini almış profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Devamı

Detaylı Araç Yıkama

Standart araç yıkama uygulamasına ilave olarak yapılan hızlı cila uygulmasını içeren bu uygulama aracınız daha parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Devamı

Motosiklet Yıkama

Motosiklet yıkamanın, kirlenmiş bir motosikleti temizleyip gözalıcı parlaklığa kavuşturmanın ciddi özen ve hassasiyet isteyen bir iş olduğunu biliyoruz.

Devamı

Boya Koruma

Boya Koruma uygulaması aracınıza parlaklık kazandırır ve müşterilerin çok tercih ettiği bir uygulama türüdür. 5 saatlik bir sürede tamamlanan Boya Koruma uygulamasında aracınızın yüzeyinde yapılması gereken "temizleme - parlatma - koruma" işlemlerinin hepsi yapılmaktadır.

Devamı

Kaput ve Boya Koruma Filmi

Türkiye araç koruma sektöründe, çeşitli firmalar sadece ucuz olması nedeni ile darbe sönümlemesi olmayan, dolayısı ile kalınlığı çok daha ince, aslında koruma özelliği olmayan PVC (Polyvinyl Chloride) den reklamcıların kullanımı için üretilmiş kaplama folyolarını, otomobillere Boya Koruma Filmi olarak sunmakta ve otomobil sahiplerine tüm bu bilgileri vermeden, malzeme ve ürün farklılıklarını anlatmadan, satış odaklı ucuz ürün sunmaktadırlar.

Devamı

Cam Filmi

Sağlık, konfor, estetik ve güvenlik... Cam filmi uygulaması yaygın olarak bilinenin aksine aracınıza sadece şık bir görünüm katmaz. Çeşitli özellikleriyle aracınıza yaptırabileceğiniz belki de en faydalı ve aynı şekilde fayda/maliyet oranı en iyi olan aksesuarlardan biridir.

Devamı

Su İtici Cam Kaplaması

Su itici cam kaplaması, yağmurlu havalarda araç 50 km sürat üzerinde seyrederken silecekler çalıştırılmaksızın şaşılacak kadar net görüş olanağı sağlayan nano teknoloji cam bakım ve koruma işlemidir.

Devamı

Deri Temizleme ve Bakım

Deri koltuklu otomobiller her dönemde farklılık ve statü sembolü olmuştur. Tüm otomobil gruplarının satışlarında deri koltuklar opsiyonel olarak sunulmuştur. Bununla birlikte deri koltukların ve deri aksamların temizliği, bakımı büyük önem taşımaktadır. Periyodik bakımları yapılmayan deri aksam geri dönüşü olmayan sorunlar oluşturabilir.

Devamı

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon

Hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz otomobiller artık hepimiz için birer yaşam alanı ve maalesef dünyanın en kirli, en çok mikrop üreten alanlarından birisi. Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon uygulaması otomobilin değerinin korunması kadar sağlık açısından da büyük önem taşıyan bir uygulamadır.

Devamı

Döşeme ve İç Aksam Tamiratı

Sizlerin de bildiği üzere araçlarımızın iç aksamı belirli sebeplerden yıpranabilmektedir. Yıpranmış olan iç aksam (yıpranmış koltuk döşemeleri, kapı döşemeleri, çatlamış deri koltuk, direksiyon, sigara yanığı vb.) kötü bir görüntü oluşturmanın yanında aracınızın değerini de düşürmektedir.

Devamı

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, aracın alaşım ve boyalarında, zaman içinde oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz etmektedir. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin aşınmasını,renk atmasını, okside olmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Seramik kaplama yapıldıktan sonra başka hiçbir uygulama tekrarına ve bakıma gerek duyulmaz.

Devamı

Pasta ve Cila

Otomobillerdeki boyalar genelde 4-5 kattan oluşmaktadır. Metal tabakaya önce astarlar sonra renk veren boya katı ve en sonunda da boyanın parlaklığını ve onun korunmasını sağlayan şeffaf vernikli kat uygulanır. Bunlar birbiri üzerine katmanlar halinde uygulanır.

Devamı

Jant Lastik Temizleme

Çok yüksek sıcaklıklara maruz kalan jantlar özellikle balata tozları nedeni ile çok ciddi bir kirlenmeye maruz kalmaktadır. Otomobil estetiğinde büyük yer kaplayan jant temizliği belirli periyotlarda yaptırılarak balata tozlarının yapışmak suretiyle janta zarar vermesinin önüne geçilebilir. Jantların temizliği yapılırken sıcak olmaması uygulamada dikkat edilmesi gereken ilk noktadır.

Devamı

Klima Temizleme

Klima özellikle yaz aylarında bize büyük bir konfor sağlarken temizliği ve dezenfekisyonunun yapılmaması durumunda sağlığımızı tehdit edebilir. Kış ayları süresince kullanılmayan klima kanallarında rutubet nedeni ile oluşan bakteriler sağlığımızı tehit etmektedir ve mutlaka temizlenmelidir.

Devamı

Motor Temizleme

Motor temizliği estetik olarak gerekliliği kadar kaputun altında kalan bölümlerin sağlıklı çalışması açısından da önem taşımaktadır. Motordaki herhangi bir yağ kaçağı vb olusuz durumu çok daha kısa sürede görebilmek, elektronik sistemlerin sağlıklı çalışmasını sağlamak için motor temizliği önem taşıyor.

Devamı